סודות מימוש הפוטנציאל והגישה החיובית
גם להורים וגם לילדים!

סודות מימוש הפוטנציאל והגישה החיובית (הורים/ ילדים)

מרצה ומחברת הקורס: אורלי כץ

אורך הקורס: 8 שיעורים

הורים יקרים,

 • רוצים לזהות ממה נובע הפחד העיקרי שלנו לניצול הזדמנויות, ולגלות איך ניתן לעשות זאת נכון, ולחיות את החיים שאנו באמת רוצים? וכיצד ניתן להנחיל זאת גם לילדים האישיים שלנו
 • רוצים לגלות את סודות מימוש הפוטנציאל והגשמת החלומות, הן שלנו והן של הילדים שלנו?
 • רוצים להבין מה הקשר בין החולשות שלנו למקור הכח שלנו? וכיצד ניתן ליישם זאת הן עלינו והן על הדור הצעיר?
 • רוצים להכיר את החוקים הקריטיים לניהול זמן אופטימאלי והתמודדות עם דחיינות- הן שלנו והן של הילדים שלנו בכל גיל?
 • רוצים לקבל כלים ישימים להתמודדות עם מצבי לחץ ולשינוי הגישה- לעיצוב המציאות הרצויה עבורנו ועבור ילדינו?

מטרות ההשתלמות

 • זיהוי וייצור הזדמנויות, למודעות קשובה ולהתבוננות קשובה, ככלי עבודה למימוש עצמי, ולצמיחה אישית ומקצועית, תוך מימוש הפוטנציאל הגלום בכל אחד ואחת, ואח"כ יישום הטכניקות על הדור הצעיר.
 • רכישת ארגז כלים עשיר, להגברת המודעות, לשינוי גישה, לחשיבה חיובית והתמודדות עם קשיים, תסכולים ומצבי לחץ, לקבלת החלטות אופטימאלית, הן לעבודה מעשית על עצמי, ואח"כ לשכפול לעבודה עם הילדים.
 • קבלת החולשה כמקור כח, להרחבת הפניות הרגשית ולזיהוי חסמים בדרך למימוש הפוטנציאל ולהעצמה אישית הורה/ילד, לשיפור האמונה בעצמי והחשיבה החיובית בבית ומחוצה לו- עם החברים ובביה"ס.

מן הנושאים

 • נבין ממה נובע הפחד העיקרי שלנו ושל הילדים שלנו לניצול הזדמנויות, ונכיר את שיטת "כוכב ההזדמנויות"? או: מהם 5 כללי האצבע לזיהוי ומימוש הזדמנויות, הנמצאות מתחת לאף שלנו ושל הילדים שלנו, ופזורות לאורך כל מסלול חיינו- הורה/ילד.
 • נחשוף את שיטת "מינו"ף המחשבות" בעלת 4 הטכניקות לשינוי הגישה שלנו, ונראה כיצד ליישמה גם על עצמנו, וגם על הילדים שלנו. ונתרגל תרגול מאסיבי לשינוי גישה ושליטה במחשבות הטורדניות- הורה/ילד.
 • נרכוש מגוון טכניקות אפקטיביות למציאת החלום ולזיהוי נקודות החוזק- הורה/ילד תוך בניית מפות חשיבה ותרגול כתיבה אינטואיטיבית.
 • נלמד מהו מודל 4 השלבים להתייחסות לחולשה, ונראה כיצד לקבל את החולשה כמקור כח, תוך הבנת הקשר בין החולשות הדומיננטיות לנקודות החוזק המשמעותיות בחיים שלנו ובחיי ילדינו.
 • ננהל דיאלוג משתף מול ילדים במגוון טכניקות להתמודדות עם מצבי לחץ והקשבה פעילה, להעצמת הילדים ולהגברת העניין ואתגר.

ויש גם הפתעה:
בונוס שווה ביותר!!!

"פשוט אני- משחקי קלפים"- להקשבה ותקשורת בינאישית! סדנא הפעלתית, ספר הדרכה דיגיטלי וקלפים דיגיטליים לפיתוח כישורים חברתיים, תקשורת בינאישית, הקשבה ומימוש עצמי- גם להורים וגם לילדים- בכל גיל!

אופן העברת המסר:

אחת השיטות האפקטיביות ביותר והמהנות ביותר להפנמת מודל "פשוט אני", היא שילוב של גורמים חווייתיים בתהליך.

ואנחנו במהלך הקורס נעשה את זה הרבה...
נשחק, נחוד חידות, נספר סיפורים, נבצע תרגילים והפעלות...
ואח"כ לאחר שתפנימו את השיטה על בשרכם, תוכלו גם אתם, להעביר את כל התורה לילדים שלכם להעצמת הילד, ליצירת זמן איכות ולחיזוק הקשר הורה-ילד.

הדרכת הורים ע"פ מודל "פשוט אני" לא משאירה אתכם רק במישור התיאוריה, לא רק מן הפה אל החוץ, אלא ממש, הלכה למעשה- בצורה מהנה, פשוטה ואפקטיבית!

אופן ההגשה:

היות ומדובר בקורס מקוון, אחת לפרק זמן קבוע יוכנס שיעור חדש לאתר הקורס, ואתם תוכלו לצפות בו בכל שעה ובכל זמן שנוח לכם. גם בנעלי בית ובפיג'מה...

תחשבו איזה כיף, לא צריך לעזוב את הילדים אחרי הצהריים ולרוץ להשתלם... אתם מקבלים את הכל, על מגש של כסף אצלכם בבית, במחשב האישי שלכם!

בצורה זו, נעבור על כל ששת העקרונות של המודל בתהליך שהוא חווייתי, עוצמתי ואפקטיבי. אתם תחוו את השינוי על בשרכם, ואח"כ תיישמו זאת על הילדים שלכם.

כל שנותר לנו זה לאחל... לימוד מהנה ובהצלחה!

מה אומרים משתלמים שעברו את הקורס?

קורס מרתק ומעניין, אשר נותן הרבה כלים לחיים האישיים ולעבודה בהוראה. זאת הפעם הראשונה בה אני לוקחת חלק בקורס מקוון והחוויה הטובה שהייתה לי גרמה לי לרצות להירשם לעוד ועוד השתלמות מקוונת של "פשוט אני".

אהרונוביץ סיוון

קורס מציל נפשות! תודה מקרב לב!

אוחיון חגית

לא יכולתי לבחור קורס אחר בשלב הזה של חיי. בעקבות הקורס הגשמתי המון יעדים שידעתי שטמונים בי, רק הייתי צריכה מישהו שיעורר אותי ויתן לי דחיפה... למדתי רבות על עצמי ויישמתי המון כלים הן בחיי האישיים והן בעבודה. לאחר כל מפגש שיתפתי את בני משפחתי והקולגות בעבודה בתכנים שלמדתי. בכל פעם הייתי מוקסמת ומהופנטת וחשבתי לעצמי כמה אפשר להתייעל ולשפר דברים בנו ובאחרים כדי שנוכל לצלוח את החיים על הצד הטוב ביותר. ממליצה בחום על הקורס , והייתי עוברת אותו בשנית. שמרתי את כל המסמכים בתיקייה ואין לי ספק שבכל פעם שאזדקק אעלעל בהם שוב. תודה רבה!

אלימלך פרח

קורס מדהים עם תכנים כל כך רלוונטיים לחיים שלנו באופן אישי וגם בעבודת שלנו כמורים עם התלמידים בביה"ס.

דעאס סברין

מהנה, מחכים, יישומי. מהמשובחים והמומלצים ללא כל ספק. זה הקורס השני שאני לומדת עם "פשוט אני" ואין לי ספק שאמשיך ללמוד מאורלי כץ בקורסים עתידיים...

וואיצק אירית

קורס מאוד מהנה ומעניין , תרם לי רבות במיוחד בתקופה בא אני נמצא. קבלתי רעיונות ומחשבות לשיפור האישיות, להתמודדות עם החיים הימיומים בעבודה, ועם אשתי והילדים. אשמח מאוד להשתתף בקורסים נוספים של "פשוט אני". המרצה מעניינת וגוונה את הנושאים בהרבה סיפורים, משחקים ותרגילים.

חואיטה רפיק

פשוט חוויה!!! למדתי הרבה יותר מבכל השתלמות שעשיתי בעבר! קיבלתי כלים חדשים לחיים!

טובי גל

חבל שלא היכרתי אותך, אורלי כץ, ואת מרכז "פשוט אני" קודם... כבר חושבת על המשך. תודה ענקית ותמשיכי בשליחות ובעשייה מהנה, משמעותית ולא שגרתית.

כינעאן מאיה

קורס מצוין! אני מלאת הערכה למרצה, לאופן העברתו ולהשקעה הניכרת!

מאיר פרידמן גילה
 

השתלמויות מקוונות מוכרות למורים ולעובדי הוראה

פנו אלינו לפרטים נוספים ולהרשמה:

קבלו במתנה דו"ח ביטחון עצמי ישירות לתיבת המייל שלכם

(לפנייה בנושאי תמיכה טכנית לקורסים פעילים יש לפנות רק דרך הקו החם של הקורס ולא באמצעות טופס פנייה זה)

יש לבחור במחזור הרצוי לתחילת לימודים
(נובמבר, פברואר, מאי) :

יש לבחור במועד המתאים לקבלת שיחה:

דרכים נוספות ליצירת קשר:

משרד: 072-2280665

שירות לקוחות והרשמה: office@simplyme.co.il

תמיכה טכנית: support@simplyme.co.il

נושאים פדגוגיים: info@simplyme.co.il