מודל "פשוט אני"

מודל "פשוט אני"

6 עקרונות מרתקים וישימים, שיחשפו את הסוד:
איך לגדל ילד בטוח בעצמו: ילד שהוא- "פשוט אני"...

מה הם ששת העקרונות של מודל "פשוט אני"?

עקרון 1- עקרון הזיהוי:
עוסק בזיהוי המצב בו הילדים שלנו מצויים עכשיו, בכל תחום ותחום בחיים, היכן הם תקועים ומה היו רוצים לשנות ולשפר. זיהוי המצב המשפחתי שלנו ומערכת הקשר: הורה- ילד. מאפשר הבנה שיש דברים שאפשר וכדאי לשנות (מיומנויות נרכשות), ויש דברים שממש חבל להשקיע בהם אנרגיה, כי אי אפשר לשנות אותם. 
 

 

 
עקרון 2- עקרון הגרעין:
מציג טכניקות לזיהוי החלומות, הצרכים הנפשיים והערכים האישיים של הילדים שלנו, לקבלת ילד השלם עם עצמו ובעל ביטחון עצמי מוצק. מקנה דרכים למציאת נקודות החוזק של הילדים שלנו וכיצד ניתן למנף את החולשות שלהם להגברת המוטיבציה... כי רק ילד שאוהב את מה שהוא עושה, אוהב את עצמו...

 

 


עקרון 3- עקרון החשיבה:
מקנה דרכים לזיהוי המחשבות השליליות אצל הילדים שלנו, איך ניתן לשלוט בשריר המחשבות מהשלילי לחיובי, וכיצד ניתן לשנות דרכי חשיבה בעזרת שינוי סגנון הדיבור.

 

 


עקרון 4- עקרון הגוף:
מקנה כלים להתמודדות עם מצבי לחץ ומלמד איך להקשיב הגוף ולבטוח באינטואיציה: הן שלנו- ההורית, והן של הילדים שלנו. מתמקד בשפת הגוף, השפה החשובה ביותר ביקום שנדחקת לפינה, עקב השתלטות הטכנולוגיה על חיי ילדינו המתקשרים בעיקר דרך מסכים ולא פנים מול פנים...

 

 


עקרון 5- עקרון הסביבה:
עוסק בהשפעה שיש לסביבה על הילדים שלנו (לחץ חברתי, הרשתות החברתיות, הלשנה מול דיווח, היכולת לעמוד על שלהם, חברות אמת ועוד...). מקנה כלים לזיהוי החוויות שמרוקנות מהילדים אנרגיה וכיצד נטען אותם באנרגיות שיסבו להם אושר ושמחת חיים.

 


עקרון 6- עקרון העשייה:
מלמד איך להתגבר על הפחד, לזהות ולשבור הרגלים שתוקעים את הילדים שלנו מלצמוח ולהתקדם, ופשוט לנקוט יוזמה ולהתחיל לעשות ולפעול על מנת להשיג את מה שחשוב להם ולנו, אבל על אמת...

 

 

 

 


מה אומרים משתלמים שעברו את הקורסים?

במילה אחת :וואוו. קורס ראשון שלי אצלך (ולא אחרון...) , נהניתי, השכלתי ולמדתי !!!

אתי חיינה

בס״ד אורלי שלום לך!! אני רוצה לשתף אותך כמה אנחנו נהנים מהשעורים מידי שבוע ! אנחנו זה אני ובעלי יושבים ביחד שומעים מגיבים ומפעילים בבית הפרטי שלנו! אני משתפת את בני משפחתי ברעיונות שאני שומעת- פשוט קורסים מעולים !!! תודה!!

טלי חג'בי

אורלי היקרה. אין לתאר את גודל וכמות הידע והעיניין שהכנסת למשפחתנו בזכות ההשתלמויות שלך... מאז שהתחלתי אותם קשה לי מאוד להצטרף לכל השתלמות אחרת!
אין לי מילים לתאר עד כמה אני מודה לך על התקופה הזו ומתכננת בקרוב מאד להירשם להשתלמות נוספת.

כנרת סלע

פשוט נגמרו לי המילים!!! הקשר עם בתי הפך ליותר תומך וחווייתי. אף פעם לא הרגשתי חוויה כזו באמצעות משחקים ותרגילים, ובעיקר גילויי מידע שלא ידעתי לפני כן לגבי ילדתי. כל כך מסקרן וחווייתי לדעת עוד ועוד על הילדים שלנו ולקבל כל כך הרבה טכניקות להגשמת חלומותיהם! תודה רבה רבה!

פדילה אמאנה

פשוט מאלף במלא מובן המילה !!!!! למדתי כל כך הרבה דברים חשובים גם לחיים הפרטיים שלי, גם למערכת היחסים עם ילדי, ותלמידי. קיבלתי כלים רבים, ממליצה לכל הורה/מורה לקחת את הקורס הזה! חבל שלא עשיתי את הקורס הזה לפני שנים רבות כשרק התחלתי להיות אמא ומורה. אני חושבת שכדאי להכניס את הקורס הזה כקורס חובה בסימינרים להורים ולמורים בכל התחומים!!!

ריחיים ליאורה

עשיתי כבר חמישה קורסים שלך אורלי ונהנתי מכולם מאוד!!! הלוואי ויהיו עוד חדשים שאוכל להירשם אליהם:)

אדרי ימית

מקסים וחובה לכל הורה ואיש חינוך!

פייטלוביץ מאיה

מעולהההההההה אהבתי מאוד וממליצה לכל מי שאני מכירה!

אסייג תהילה

כרגיל... נפלא, מלמד, חוויתי!

בארי דני
 

צרו איתנו קשר

נשמח לשמוע מכם

קבלו במתנה דו"ח ביטחון עצמי ישירות לתיבת המייל שלכם

(לפנייה בנושאי תמיכה טכנית לקורסים פעילים יש לפנות רק דרך הקו החם של הקורס ולא באמצעות טופס פנייה זה)

דרכים נוספות ליצירת קשר:

משרד: 072-2280665

שירות לקוחות והרשמה: office@simplyme.co.il

תמיכה טכנית: support@simplyme.co.il

נושאים פדגוגיים: info@simplyme.co.il