מדיה
Jerusalem Post

Jerusalem Post / אורלי כץ

 

מה אומרים הורים וילדים על הספר "פשוט אני- לא נגררים":

שלום אורלי, אני מאד נהניתי מהספר "פשוט אני". בבית ספרי אני כותבת את הכתבתות במערכת העיתון ביחד עם עוד כמה ילדים. במדור ההמלצות/פנאי כתבתי המלצה על הספר "פשוט אני". הנה ההמלצה שכתבתי: "פשוט אני" הספר שיראה לכם את כל הטוב שבחיים. הוא יראה לכם איך להגיד "לא" לחברים, בלי להרגיש רגשות אשם. הוא יראה לכם איך לעמוד בלחץ חברתי ואיך לעמוד על שלכם. הספר הזה שינה לי את החיים! הוא הראה לי את הטוב שבחיים. אם תקראו תוכלו לעמוד בלחץ חברתי ולהגיד לא!"

ליאור ירושלמי

הי אורלי, ברכות על הספר החדש! קניתי אותו כמובן והתחלתי לעבור עם ילדי. כבר בפרק הראשון, הסיפור על שהותך באמריקה בתור ילדה, ועל תחרות השחיה, היה רלוונטי מאד. בדיוק בזמן בו קראתי אותו להם, היה לבנים שלי יום ספורט בית ספרי... בזמן שקראתי להם, הרגשתי את האנדרנלין שזיהיתי בכיתה, כשהייתי מדברת על דברים שנוגעים לי ללב. הסיפורים שכתובים כל כך אותנטיים, וכל כך מתאימים לאלפי סיפורים שכל ילד וילד חווה כמעט בכל יום!

איריס שני

אם את מרגישה עליה במכירות... דעי זאת אני... הזמנתי 68 ספרי "פשוט אני" לשכבה של הבת שלי. נשמור למתנת סוף שנה!

עדי דורפמן

אורלי היקרה, שמי בתאל, אני בת 12. היום הסתובבתי עם אימי בקניון, ונכנסתי לסטימצקי וראיתי את הספר שלך: "פשוט אני- לא נגררים", וממבט ראשון שלפתי אותו והתחלתי לקרוא אותו באמצע החנות. אמא שלי קראה לי וראתה אותי עם הספר ביד. ישר היא קנתה לי אותו. אני לא אוהבת ספרים, ואני לא אוהבת לקרוא, אבל התחלתי לקרוא אותו היום, ואני כבר בעמוד 40! ראיתי את הדיסק ומאד התרגשתי. הבנתי שאת יכולה לעזור לי. את והספר... אהבתי מאד את הכתיבה שלך. כשאני אסיים את הספר, אשמח אם תמליצי עלי על ספר נוסף שלך, ואשמח אם תחזרי אלי בהקדם.

בתאל
 

צרו איתנו קשר

נשמח לשמוע מכם

קבלו במתנה דו"ח ביטחון עצמי ישירות לתיבת המייל שלכם

(לפנייה בנושאי תמיכה טכנית לקורסים פעילים יש לפנות רק דרך הקו החם של הקורס ולא באמצעות טופס פנייה זה)

דרכים נוספות ליצירת קשר:

משרד: 072-2280665

שירות לקוחות והרשמה: office@simplyme.co.il

תמיכה טכנית: support@simplyme.co.il

נושאים פדגוגיים: info@simplyme.co.il